25.7.2019 - Bohemia 2.etapa - Radvanec - krátká | ||
Kategorie: H14A 3.10 km, 12 kontrol | ||
1. | Vitolins Audris Odo 4570511 457 OGRE OK/SC | 26:48 |
2. | Kalinin Matvey 5970602 597 OMEGA | 31:07 + 4:19 |
3. | Odehnal Tomáš ADA0500 B OOB Spartak Adamov | 32:17 + 5:29 |
4. | Kovalchuk Serafim 8010507 801 KIEV REGION | 33:03 + 6:15 |
5. | Yurchuk Andrey 5950604 595 FOTON MOSCOW | 34:06 + 7:18 |
6. | Csoboth Márton 3950614 395 TABÁNI SPARTACUS | 34:10 + 7:22 |
7. | Doucha Martin SNA0501 B TJ START Náchod | 34:23 + 7:35 |
8. | Smolka Jakub TAP0500 B KOB Tretra Praha | 34:55 + 8:07 |
9. | Nielsen Erik Groenborg 2230604 223 ALLEROED OK | 35:46 + 8:58 |
10. | Zurynek Jan TJN0605 B OOB TJ Tatran Jablonec | 35:55 + 9:07 |
11. | Lecinskis Emils 4530514 453 KAPA OK CARNIKAVA | 36:06 + 9:18 |
12. | Brosch Ondřej RBK0606 B SK Radioklub Blansko | 36:36 + 9:48 |
13. | Janoch Samuel MLA0502 B MLOK Mariánské Lázně | 37:24 + 10:36 |
14. | Jelínek Filip RUZ0500 B TJ Růžená | 37:29 + 10:41 |
15. | Dejnožka Martin TJN0600 B OOB TJ Tatran Jablonec | 37:57 + 11:09 |
16. | Jíra Filip KAM0506 B OK Kamenice | 38:46 + 11:58 |
17. | Marager Johannes 2230607 223 ALLEROED OK | 39:07 + 12:19 |
18. | Černý Matouš TAP0501 C KOB Tretra Praha | 39:11 + 12:23 |
19. | Csoboth Mihály 3950815 395 TABÁNI SPARTACUS | 40:04 + 13:16 |
20. | Ikola Aapo 2710505 271 HELSINGIN SUUNNISTA | 40:08 + 13:20 |
21. | Strole Salvuus 4780505 478 ORIENS OK | 40:09 + 13:21 |
22. | Bujdosó Márk 3950807 395 TABÁNI SPARTACUS | 40:34 + 13:46 |
23. | Míka Albert TJN0601 B OOB TJ Tatran Jablonec | 41:15 + 14:27 |
24. | Pivec Jan MLA0503 B MLOK Mariánské Lázně | 41:51 + 15:03 |
25. | Fisers Emils 4570514 457 OGRE OK/SC | 41:53 + 15:05 |
26. | Solmanis Uvis 4510608 451 AUSEKLIS | 43:30 + 16:42 |
27. | Hoetzel Hugo TUR0505 B OOB TJ Turnov | 44:36 + 17:48 |
28. | Mandev Ivailo 1910531 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 46:22 + 19:34 |
29. | Kareckas Kimantas 4780514 478 ORIENS OK | 46:33 + 19:45 |
30. | Sobotka Ivo OPI0600 B Orientační sporty Písek | 47:38 + 20:50 |
31. | Mackevičius Tadas 4780604 478 ORIENS OK | 47:41 + 20:53 |
32. | Lazák Jan LTU0500 C OOB TJ Lokomotiva Trutn | 48:10 + 21:22 |
33. | Kugenieks Adrians 4570615 457 OGRE OK/SC | 48:16 + 21:28 |
34. | Vang Bobach Christoff 2270607 227 AALBORG OK | 49:29 + 22:41 |
35. | Ibrjamov Berk 1910528 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 52:10 + 25:22 |
36. | Vimba Francis 4600604 460 ZIEMELKURZEME OK | 52:37 + 25:49 |
37. | Račickas Matas 4750505 475 SM GAJA KAUNAS | 52:40 + 25:52 |
38. | Střelba Antonín PGP0605 B SK Praga | 53:43 + 26:55 |
39. | Georgiev Bojan 1910532 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 54:07 + 27:19 |
40. | Grasis Markus 4510523 451 AUSEKLIS | 54:59 + 28:11 |
41. | Arnicans Roberts 4530515 453 KAPA OK CARNIKAVA | 55:42 + 28:54 |
42. | Janšo Jakub Karol 6760606 676 KLUB OB ATU KOŠICE | 56:48 + 30:00 |
43. | Ahmedov Dzhan 1910515 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 58:20 + 31:32 |
44. | Drach Ivan 8010605 801 KIEV REGION | 62:43 + 35:55 |
45. | Mastník Ondřej TJN0507 C OOB TJ Tatran Jablonec | 65:17 + 38:29 |
46. | Filipov Teodor 1910514 191 VARIANT 5 TARGOVISH | 69:25 + 42:37 |
47. | Kallela Lenni 2710603 271 HELSINGIN SUUNNISTA | 70:43 + 43:55 |
48. | Kristers Sidorovs 4570508 457 OGRE OK/SC | 75:28 + 48:40 |
Emils Sulcs 4570607 457 OGRE OK/SC DISK | ||
Petrov Ivan 1910524 191 VARIANT 5 TARGOVISH DISK | ||
Kristofers Plocins 4570505 457 OGRE OK/SC DISK | ||
Created version: v03/29.10.2018 |